PROJEKTY

Automatyzacja procesu obsługi zamówień

 • Kozminski Research & Consulting 

   

  Wspieramy Biznes: Plenti. App

  Ruszyliśmy z projektem automatyzacji procesu doboru odpowiednich produktów do użytkowników platformy Plenti.

  Kozminski Research & Consulting stworzy technologię dla rewolucyjnej na polskim rynku platformy Plenti w modelu "access economy", oferując dostęp do najnowszej elektroniki użytkowej na żądanie.

 • Partner Projektu, Plenti.app stworzył platformę, która umożliwia wygodne wynajmowanie elektroniki użytkowej na zawołanie. Aby złożyć zamówienie wystarczy kilka kliknięć, a wybrane produkty przyjadą do użytkownika zaledwie w kilkadziesiąt minut. Gdy sprzęt przestanie być potrzebny, wynajmujący zwraca go jednym kliknięciem, a po chwili kurier zjawi się pod drzwiami. Cały proces odbywa się szybko i sprawnie, z bezpiecznymi płatnościami oraz ubezpieczeniem w razie awarii.

  Kozminski Research & Consulting opracuje i wdroży algorytmy oparte o rozwiązania uczenia maszynowego, wykorzystujące dostęp do danych zastanych oraz cech socjo geograficznych, co umożliwi zmniejszenie wysokości kaucji, którą wnoszą użytkownicy, a także zwiększy maksymalną wartość produktów, które mogą oni jednocześnie posiadać. Takie zastosowanie algorytmu pozwoli zaproponować lepszą ofertę klientom Plenti. Celem projektu, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, jest wdrożenie rozwiązania, które ułatwi wybór produktów z wirtualnej wypożyczalni. 

   

   

   

 • Nasze rozwiązanie usprawni działanie firmy, a co najważniejsze umożliwi zautomatyzowanie i ujednolicenie procesów dopasowania do potrzeb klientów, dzięki czemu wzrośnie również wachlarz klientów usług Plenti. Dodatkowo, posiadanie takiego narzędzia, które może być rozbudowywane o kolejne funkcjonalności, stanowi ogromny potencjał do rozwoju i wartość firmy.  

   

  Przewidywana data wdrożenia: sierpień 2021

Kontakt